- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaLifestyleTechnologiaInstagram wypuszcza lajtową i oszczędzającą miejsce na telefonie apkę

Instagram wypuszcza lajtową i oszczędzającą miejsce na telefonie apkę

W ostatnim czasie Instagram szaleje i co kilka chwil wypuszcza kolejne udogodnienia i dodatki. Wprowadził między innymi muzykę do stories, a teraz odchudza swoją aplikację i wydaje wersję Instagram Lite!

Właśnie co pojawiła się informacja jakoby specjalnie dla osób ze starszymi urządzeniami o mniejszej pojemności wypuścił lżejszą, lajtową i oszczędzającą miejsce na telefonie aplikację. Zamiast pełnej wersji zajmującej 32MB dostajemy odchodzoną apkę ważącą zaledwie 573KB!

Jednak nie ma nic za darmo. Użytkownicy Instagram Lite będą mogli nadal przeglądać zdjęcia i video w stories, ale za to nie będzie im dane korzystać z prywatnych wiadomości czy dzielić się video. Odchudzona aplikacja ma w dużej mierze bazować na webowej wersji aplikacji.

Na chwilę obecną nowa wersja Instagram Lite działa w fazie testów w Meksyku, ale już są zapowiedzi, że ma to być szerzej dostępne już w niedalekiej przyszłości.

Skoro już piszemy o Instagramie to zapraszamy na nasz nowy profil @theillestmag i pamiętajcie o tagowaniu butów hashem #theillestkicks

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: