- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleTechnologiaInstagram oficjalnie rozpoczął ukrywanie polubień na całym świecie

Instagram oficjalnie rozpoczął ukrywanie polubień na całym świecie

Kilka dni temu Instagram testował ukrywanie polubień pod zdjęciami w kilku państwach na świecie, teraz oficjalnie ogłasza, że kolejny testy zostaną przeprowadzone globalnie na całym świecie.

Użytkownicy, którzy zostaną włączenie do testów nie będą mogli zobaczyć polubień pod zdjęciami i materiałami video u innych osób korzystających z tej platformy, a jedyne co będą mogli sprawdzić to ich własne polubienia.

Instagram twierdzi, że wprowadza tę funkcję, aby użytkownicy czuli się bardziej komfortowo, naprawdę lubiąc treści, bez ślepego podążania za resztą jak stado owiec. Ta zmiana może również ułatwić użytkownikom dzielenie się własnymi postami bez presji opinii publicznej i porównywania się do innych użytkowników z podobną liczbą śledzących.

Ukrywanie polubień na Instagramie działa teraz wszędzie dla niewielkiego odsetka użytkowników w każdym kraju. Jest to próba firmy złagodzenia negatywnego wpływu mediów społecznościowych na psychikę ludzi. Jak dotąd Instagram twierdzi, że wyniki były w dużej mierze pozytywne.

Niestety, ale na chwilę obecną nie jest jeszcze jasne, czy funkcją zostanie na platformie na stałe.

instagram likes

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: