- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1
Strona głównaLifestyleTechnologiaInstagram od teraz pozwala użytkownikom ograniczyć obraźliwe wiadomości DM i komentarze

Instagram od teraz pozwala użytkownikom ograniczyć obraźliwe wiadomości DM i komentarze

Instagram wprowadza właśnie nowe funkcje chroniące użytkowników przed bejtem w wiadomościach DM i komentarzach. Dokładniej chodzi o ograniczenia dla nowych followersów i tych, którzy nas nie obserwują.

Popularna platforma społecznościowa wprowadza ograniczenie liczby niechcianych wiadomości prywatnych i komentarzy, które ochronią nas przed nadużyciami. Opisywaną funkcję możemy uruchomić w prosty sposób i w dowolnym momencie w ustawieniach prywatności. Dzięki temu Instagram automatycznie ukryje komentarze oraz prośby o wysłanie prywatnych wiadomości od osób, które nie należą do grona obserwujących danego konta lub które obserwują je od niedawna.

Przyda się to w dużej mierze twórcom i osobom publicznym, które otrzymują obraźliwe komentarze i wiadomości prywatne od nieznanych osób.

Drugą nowością jest wprowadzenie ostrzeżeń, które mają skutecznie zniechęcać do publikowania obraźliwych treści. Od teraz, jeszcze przed publikacją pierwszego, potencjalnie napastliwego komentarza lub wiadomości, będą się pojawiać ostrzegające komunikaty.

To jeszcze nie koniec, ponieważ Instagram wprowadza jednocześnie automatyczne filtrowanie obraźliwych słów, sformułowań i emoji do ukrytego folderu. Chodzi o funkcję Hidden Words. W ten sposób automatycznie filtrowane są także prośby o wysłanie wiadomości prywatnych zawierające obraźliwe treści lub spam.

instagram ogranicza hejt 1

- Reklama -Air Jordan 5
- Reklama -Air Jordan 5

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: