- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaLifestyleTechnologiaInstagram - od teraz można przypinać komentarze

Instagram – od teraz można przypinać komentarze

W ostatnich miesiącach Instagram mocno się rozwija i wprowadza kolejne zmiany oraz udogodnienia. Jednym z nich jest chociażby możliwość przypinania komentarzy, którą właśnie uruchomiono.

„Od dziś wszędzie uruchamiamy przypinanie komentarzy” – mówi VP of Product Vishal Shah i dodaje – „To oznacza, że możecie przypinać komentarze użytkowników na górze feedu z komentarzami. Przypinając pozytywne komentarze, możesz lepiej zarządzać tonem rozmowy.”

Jak przypiąć komentarz na Instagramie?

Po pierwsze musisz mieć aktualnie najnowszą wersję aplikacji na swoim urządzeniu. Po uaktualnieniu możesz wejść w dany post i sprawdzić komentarze, każdy z nich po przesunięciu w lewo można przypiąć, pojawia się tam kilka opcji, w tym pinezka, która odpowiada za opisywany tu dodatek.

Ile komentarzy można przypiąć na Instagramie?

Amerykański gigant zezwala na maksymalnie 3 przypięte komentarze, ale można je odpiąć jeśli zdecydujemy się na jakiś inny. Wystarczy ponownie przesunąć go w lewo i raz jeszcze kliknąć pinezkę co spowoduje jego odpięcie.

Należy jeszcze pamiętać o tym, że użytkownik, którego komentarz przypięliśmy dostanie odpowiednie powiadomienie o tym fakcie.

Oczywiście na naszym profilu @theillestmag będziemy z tego korzystać.

- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: