- Reklama -NikeNike
Strona głównaEstill MagINSTAGRAM WPROWADZA TRZY NOWE FUNKCJE! SPRAWDŹ CZY JUŻ JE MASZ

INSTAGRAM WPROWADZA TRZY NOWE FUNKCJE! SPRAWDŹ CZY JUŻ JE MASZ

W dniu dzisiejszym mogłyśmy zaktualizować aplikację Instagram. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że wraz z aktualizacją pojawiły się trzy nowe funkcje w tej popularnej aplikacji! O czym mowa? Sprawdźcie poniżej.

Wprowadzono trzy nowe bardzo przydatne opcje: archiwizacja zdjęć i odkrywanie stories według lokalizacji, a także wyszukiwanie stories po hashtagu. Ta pierwsza pozwala nam wybrać nasze ulubione zdjęcia i zarchiwizować w jednym miejscu. Przydatne jeśli mamy tysiące swoich zdjęć, a chcemy na szybko znaleźć jedno najlepsze, które wcześniej zapisałyśmy. Z kolei pozostałe dodatki pojawiają się w Stories.  Mamy teraz możliwość oglądania różnych nagrań video czy zdjęć w Stories z danego otagowanego miejsca. No i ostatnia rzecz – wyszukiwanie stories po hashtagu, już wiadomo w jakim celu pojawiła się ostatnio możliwość dodawania hashtagów na instastories.

Na chwilę obecną twórcy Instagrama jak zwykle nie wprowadzili zmian u wszystkich użytkowników – będą robić to stopniowo. Sprawdź zatem swoją aplikację, zrób aktualizację i daj znać czy podobają Ci się te zmiany!

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: