- Reklama -NikeNike

KAWS:HOLIDAY – oto nowa instalacja w Singapurze

KAWS po wizycie w Wielkiej Brytanii przenosi swoje instalacje z serii KAWS:HOLIDAY do Singapuru. Oto co tym razem stworzył amerykański artysta.

Zaprezentowana przez wieloletniego partnera artysty, AllRightsReserved, 42-metrowa rzeźba jest leżąca na plecach obejmująca swoją miniaturową wersję mieści się The Float @ Marina Bay.

„W czasie, gdy podróże międzynarodowe mogą być dla wielu wyzwaniem, jestem wdzięczny za możliwość, dzięki trwającemu projektowi HOLIDAY, wniesienia artystycznych doświadczeń do różnych miejscowości i jestem podekscytowany, że przyjechałem do Singapuru po raz pierwszy” – podzielił się KAWS w oświadczeniu.

Przy okazji prezentacji całej instalacji zostanie uruchomiona sprzedaż 10,5-calowych figurek COMPANION (285 USD) i 500 zestawów kempingowych z limitowanej edycji (750 USD), a także podkoszulki marki KAWS (50 USD) i wachlarze ( 30 USD).

KAWS:HOLIDAY Singapore
Listopad 13 – 21, 2021
The Float @ Marina Bay
20 Raffles Ave, Singapore

instalacja kaws holiday singapore 0 instalacja kaws holiday singapore 1 instalacja kaws holiday singapore 2 instalacja kaws holiday singapore 3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: