Artysta znany pod pseudonimem Invader spędził ostatnio kilka dni w Nowym Jorku, gdzie przeprowadził swoją 6-tą inwazję na to miasto.

Na terenie całego Wielkiego Jabłka znalazły się aż 42 prace! Inwazja jakiej nigdy jeszcze nie było. Oprócz standardowych mozaikowych prac znalazły się też nawiązania do ikon Nowego Jorku takich jak Andy Warhol, Lou Reed, Woody Allen, The Ramones, Revs & Cost, Spider Man czy Żółwie Ninja. Poniżej znajdziecie tylko kilka nich, no dobra – kilkanaście wybranych.

Invader i jego 6-ta inwazja na Nowy Jork-1 Invader i jego 6-ta inwazja na Nowy Jork-2 Invader i jego 6-ta inwazja na Nowy Jork-3 Invader i jego 6-ta inwazja na Nowy Jork-4 Invader i jego 6-ta inwazja na Nowy Jork-5 Invader i jego 6-ta inwazja na Nowy Jork-6 Invader i jego 6-ta inwazja na Nowy Jork-6 Invader i jego 6-ta inwazja na Nowy Jork-7 Invader i jego 6-ta inwazja na Nowy Jork-8 Invader i jego 6-ta inwazja na Nowy Jork-9 Invader i jego 6-ta inwazja na Nowy Jork-10 Invader i jego 6-ta inwazja na Nowy Jork-11 Invader i jego 6-ta inwazja na Nowy Jork-12 Invader i jego 6-ta inwazja na Nowy Jork-13 Invader i jego 6-ta inwazja na Nowy Jork-14 Invader i jego 6-ta inwazja na Nowy Jork-17

via streetartnews
Reklama
air jordan