- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylStreetwearJesienno zimowa kampania Aime Leon Dore na 2019 rok

Jesienno zimowa kampania Aime Leon Dore na 2019 rok

Jeszcze kurz nie opadał po kolaboracji z New Balance, a amerykański brand z Nowego Jorku – Aime Leon Dore przedstawia nowy materiał promocyjny będący kampanią na jesień i zimę bieżącego roku.

Sesja zdjęciowa oraz krótki materiał video powstał w Mitylena, w greckim mieście na wschodnim brzegu wyspy Lesbos. Jest to nawiązanie do greckich korzeni założyciela marki Teddy’ego Santisa. Widzimy tu starszego pana oraz mieszkańców miasta podczas codziennych obowiązków, którzy mają na sobie nową kolekcję na końcówkę roku. Mogliście się z nią zapoznać z ich lookbooku sprzed kilku tygodni.

Po zapoznaniu się z poniższymi materiałami od Aime Leon Dore możecie się udać do ich sklepu online po nowości dla siebie.

kampania Aime Leon Dore FW19 1 kampania Aime Leon Dore FW19 2 kampania Aime Leon Dore FW19 3 kampania Aime Leon Dore FW19 4 kampania Aime Leon Dore FW19 5 kampania Aime Leon Dore FW19 6 kampania Aime Leon Dore FW19 7 kampania Aime Leon Dore FW19 8 kampania Aime Leon Dore FW19 9 kampania Aime Leon Dore FW19 10

 

 

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: