- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersJeszcze jedna wersja Nike Air Max 90 nawiązująca do ACG

Jeszcze jedna wersja Nike Air Max 90 nawiązująca do ACG

Kilka dni temu ogromną popularnością z Waszej strony cieszyły się Nike Air Max 90 nawiązujące do linii Nike ACG. Okazuje się, że to nie będzie jedyne takie wydanie i już dziś możemy Was zapoznać z kolejną kolorystyką.

Designerzy amerykańskiego giganta raz jeszcze otworzyli stare katalogi z kolekcjami All Conditions Gear i zapożyczają z nich arcyciekawe zestawienie barw. Następnie biorą na warsztat Dziewięćdziesiątki obchodzące w tym roku swoje 30 lecie i serwują nam całkiem nowy wariant, z którym zapoznacie się poprzez poniższe zdjęcia.

Zatem co tam upichcili? Bazą w tym projekcie jest czarny ripstop nylon, który zastąpił klasyczną siateczkę, a w jego towarzystwie widzimy skórzany musztardowy panel oraz czarny zamszowy mudguard znajdujący się tuż nad podeszwą. Górne partie cholewki zdobią fioletowe oraz turkusowe wstawki jak oczka na sznurówki czy branding na boku i tyle buta. Całość została osadzona na białej podeszwie z czarną obudową systemu Air Max.

Premiera butów Nike Air Max 90 „ACG” została ustawiona w nadchodzących dniach, więc sprawdzajcie na bieżąco internetowy sklep Nike. Od razu mówimy, że jest to wydanie Quickstrike, co za tym idzie jego ilość będzie ograniczona.

Nike Air Max 90 QS ACG CN1080-200 1 Nike Air Max 90 QS ACG CN1080-200 2 Nike Air Max 90 QS ACG CN1080-200 3 Nike Air Max 90 QS ACG CN1080-200 4 Nike Air Max 90 QS ACG CN1080-200 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: