- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersJordan 6 „Gatorade If I Could...” (Zima 2017) - Zajawka

Jordan 6 „Gatorade If I Could…” (Zima 2017) – Zajawka

Pamiętacie jak jakiś czas temu pokazywałem Wam zajawkowe zdjęcia butów Air Jordan 6 w kolorystyce Gatorade, które miałby się pokazać w sklepach pod koniec roku? Okazuje się, że były to tylko sample i najprawdopodobniej nie pokażą się w sprzedaży. W zamian zobaczymy bohatera tego wpisu, którego widzicie na załączonych tu fotografiach.

Motyw przewodni pozostał ten sam, czyli napój Gatorade, który był sponsorem NBA, a Michael Jordan brał udział w ich reklamach. Za to układ kolorów nawiązuje do wydania Carmine. Mamy zatem bazę w kolorze pomarańczowym, która została otoczona skórą w kolorze białym. Czarna wyściółka, zapiętka oraz język dopełniają kwestie cholewki. Całość będzie spoczywać na biało czarnej podeszwie.

Widoczne tu Szóstki pojawią się w zaprzyjaźnionym sklepie Ataf oraz w oficjalnym sklepie Jordan Brandw październiku bieżącego roku.

Air Jordan 6 “Gatorade”
Summit White/Black-Team Orange
384664-145
Październik 2017
$190

Jordan 6 Gatorade If I Could (Zima 2017) Zajawka-1 Jordan 6 Gatorade If I Could (Zima 2017) Zajawka-2 Jordan 6 Gatorade If I Could (Zima 2017) Zajawka-3 Jordan 6 Gatorade If I Could (Zima 2017) Zajawka-4 Jordan 6 Gatorade If I Could (Zima 2017) Zajawka-5

via zsneakerheadz

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: