Jordan Brand wprowadził w tym roku nowy lifestyle’owy model o nazwie J23. Pokazywaliśmy już Wam jego dwie wersje, mianowicie Black oraz Gold. Dziś wpis poświęcamy na wariant oznaczony jako White / Metallic Gold.

Opisywany przez nas wariant jest chyba najprostszym z całego zestawu, ponieważ designerzy spod znaku Jumpmana zastosowali tylko i wyłącznie jeden kolor. Elementy wykonane z siateczki, skóry czy też zapięcie na rzep nad śródstopiem są w kolorze białym. O tej samej barwie jest również podeszwa. Jedynym odstępstwem jest złoty Jumpman na tyle oraz na języku i akcent przy zapięciu. Czysto, schludnie i ponadczasowo, to trzeba przyznać.

Widoczne tu buty Jordan J23 kupicie w polskim sklepie Jordan Brand. Natomiast zdjęcia pochodzą z amerykańskiego Rock City Kicks.

JORDAN J23 WHITE METALLIC GOLD-1 JORDAN J23 WHITE METALLIC GOLD-2 JORDAN J23 WHITE METALLIC GOLD-3 JORDAN J23 WHITE METALLIC GOLD-4 JORDAN J23 WHITE METALLIC GOLD-5 JORDAN J23 WHITE METALLIC GOLD-6 JORDAN J23 WHITE METALLIC GOLD-7

Reklama
air jordan