- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersOto oficjalne zdjęcia Jordan Proto React w wersji White / Black

Oto oficjalne zdjęcia Jordan Proto React w wersji White / Black

Pod koniec września zeszłego roku Jordan Brand przedstawił światu nie tylko Air Jordan 33, ale również całkiem nową sylwetkę w postaci modelu Jordan Proto React. Dziś mamy dla Was oficjalne zdjęcia pierwszej kolorystyki nazwanej White / Black.

Nowy model ma dość nietypową cholewkę, ponieważ konstrukcja opiera się na mocnej nylonowej cholewce z dodatkowymi przeszyciami, taśmami na tyle oraz specyficznym systemem wiązania z oczkami idącymi dookoła kołnierza. Model ten może przywodzić Wam na myśl skafandry czy kombinezony noszone przez astronautów. Wiązałoby to się to z hasłem Take a Flight i lotem w kosmos. Nawet czarna podeszwa ma specyficzną trakcję niczym z kosmicznego łazika. Podeszwa zgodnie z nazwą powinna być wykonana z bardzo wygodnej pianki React. Projekt wykończono koordynatami w czerni na boku, które odnoszą się do głównej siedziby w Beaverton w Oregonie. W czerwieni jest jedyni Jumpman na spodzie podeszwy i na zapiętce.

Konkretów co do ich premiery w oficjalnym sklepie Jordan Brand jeszcze nie znamy, ale nie powinien to być jakiś odległy termin. Powinny się pojawić w ciągu najbliższych dni.

Jordan Proto React
White / Black
BV1654-100
Wiosna 2019
$150

Jordan Proto React White Black BV1654-100 1 Jordan Proto React White Black BV1654-100 2 Jordan Proto React White Black BV1654-100 3 Jordan Proto React White Black BV1654-100 4 Jordan Proto React White Black BV1654-100 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: