- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaLifestyleSportJuventus Turyn prezentuje swoje wyjazdowe koszulki piłkarskie

Juventus Turyn prezentuje swoje wyjazdowe koszulki piłkarskie

Mistrz Włoch Juventus Turyn zaprezentował właśnie swoje wyjazdowe koszulki piłkarskie, które będą obowiązywały w sezonie 2018/19. Na zdjęciach promocyjnych pojawiają się między innymi Cristiano Ronaldo i Paulo Dybala.

Drugi komplet koszulek Juve będzie w kolorze piaskowym wpadającym w szarość. Zakończenia rękawków mamy w barwach klubu – biel plus czerń, natomiast herb, branding oraz reklamy na przodzie zostaną zabarwione na czarno. Kropką nad i zdaje się być zapinany na guzik kołnierz.

Jak wspomina designer adidas Football – Francesca Vetturini: „Naszym celem jest wykorzystanie kultowych elementów związanych z klubem i nadanie im nowoczesnego stylu, który sprawia, że koszulka sprawdza się zarówno u fanów na ulicy, jak i u graczy na stadionie.”

Zarówno pierwsze pasiaste stroje, jak i koszulki piłkarskie Juventusu Turyn przewidziane na wyjazdy są do kupienia w polskim sklepie adidas pod tym linkiem.

juventus turyn koszulki pilkarskie wyjazdowe-1

juventus turyn koszulki pilkarskie wyjazdowe-2

juventus turyn koszulki pilkarskie wyjazdowe-3 juventus turyn koszulki pilkarskie wyjazdowe-4 juventus turyn koszulki pilkarskie wyjazdowe-5

juventus turyn koszulki pilkarskie wyjazdowe-6

juventus turyn koszulki pilkarskie wyjazdowe-7

juventus turyn koszulki pilkarskie wyjazdowe-8

juventus turyn koszulki pilkarskie wyjazdowe-9

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: