- Reklama -NikeNike
Strona głównaSklepyZobacz jak wygląda sklep JW Anderson w Londynie

Zobacz jak wygląda sklep JW Anderson w Londynie

JW Anderson otworzył nowy flagowy sklep w Londynie w tętniącej życiem i zabytkowej dzielnicy Soho. Sklep zajmuje dwa adresy między Wardour a Brewer Street, a lokalizację wybrał sam Jonathan Anderson.

Niegdyś wiktoriański budynek o powierzchni 120 metrów kwadratowych jest podzielony na dwie części z wyraźnymi frontami i neonowymi oznakowaniami. Po stronie ulicy Wardour znajduje się „sklep” z wysokimi sufitami, jasnymi podłogami i modułowymi aluminiowymi półkami. Tymczasem strona Brewer Street jest z okleiną ze sztucznego drewna na ścianach i meblach, szafkami z kolorowymi wnętrzami i subtelnymi detalami z logo JW Andersona z kotwicą.

„Odkąd przeprowadziłem się do Londynu z Irlandii Północnej, zakochałem się w Soho. W okolicy jest niesamowita energia. Dla mnie to kwintesencja Londynu.” – oświadcza Jonathan Anderson i dodaje po chwili. „To pierwszy sklep, jaki kiedykolwiek otworzyłem. Jestem naprawdę dumny z tylu lat, jakie zajęło mi dotarcie tutaj. Uważam, że marka ma odpowiedni rozmiar, który zasługuje na sklep.”

We flagowym sklepie JW Andersona znajdziemy odzież męską, damską, drobne wyroby skórzane oraz buty, torebki i akcesoria, a także kolaboracyjne projekty z Converse i Moncler Genius.

JW Anderson Soho Flagship
2 Brewer Street
London, W1F 0SA

JW Anderson Soho Flagship Store 1 JW Anderson Soho Flagship Store 2 JW Anderson Soho Flagship Store 3 JW Anderson Soho Flagship Store 4 JW Anderson Soho Flagship Store 5 JW Anderson Soho Flagship Store 6 JW Anderson Soho Flagship Store 7 JW Anderson Soho Flagship Store 8 JW Anderson Soho Flagship Store 9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: