- Reklama -NikeNike

Kamuflage* Space Drop „Never Quit Skateboarding”

Kamuflage* tym razem startuje z kosmicznym dropem, a inspiracją kolekcji Soyuz-Apollo był załogowy lot kosmiczny zrealizowany wspólnie przez ZSRR i USA w 1975 roku. Można by pomyśleć, że nawiązanie statku kosmicznego do deskorolki jest nikłe… No nie do końca. Tak samo jak kosmonauci na pokładzie przełamywali bariery grawitacyjne, tak też zajawkowicze skateboardingu z początku lat 80’ przełamywali je na Ziemi.

To właśnie w tym okresie zaczęła się masowa zajawka na jazdę w basenach, głównie w Encinitas (California) jako zamiennik surfingu. W tym samym roku, w którym wystartowała rakieta Souyz-Apollo deskorolkowcy zaczęli przenosić się na jazdę w kanałach wodnych, przypominających obecne Half-Pipe’y, w których dokonywali lotów nie z tej Ziemi! Po dziś dzień eksploracja kosmosu rozwija się tak samo jak skateboarding na świecie. Możemy zatem stwierdzić, że zarówno poznawanie kolejnych zakamarków przestrzeni kosmicznej, jak i przełamywanie barier skateboardingu nigdy się nie skończy! NEVER QUIT SKATEBOARDING.

W kosmicznej kolekcji znajdziecie koszulki, bluzy z kapturem z motywami nawiązującymi do ówczesnego wydarzenia. Nie zabraknie również akcesoriów takich jak: czapki, portfele, nerki czy handbagi. Po więcej informacji odsyłamy Was na oficjalną internetową Kamuflage*. Warto również pamiętać, że asortyment tego brandu ogarniecie także online w selectshop.pl czy w ich sklepach stacjonarnych w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Rzeszowie.

Kamuflage Space Drop Never Quit Skateboarding2 selectshop Kamuflage Space Drop Never Quit Skateboarding4 selectshop selectshop
[youtube SIwFE1wQ8Y8 750 650]

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: