- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersKangaROOS Racer Mig - Purple / Black - White

KangaROOS Racer Mig – Purple / Black – White

Dla fanów mniej popularnych brandów i tych, którzy szukają pewnych alternatyw do tego co wypuszcza Nike czy adidas, mamy interesujący news, związany z firmą KangaROOS. W dzisiejszym wpisie na warsztat weźmiemy dokładnie model KangaROOS Racer Mig w kolorystyce oznaczonej jako Purple/Black-White.

W tym przypadku mamy do czynienia z trzema kolorami. Zdecydowanie w oczy rzuca się fioletowy branding w postaci dobrze znanego nam kangura. Przód i tył to natomiast czarne akcenty. Czerń pojawia się także w okolicy sznurówek, które wraz z językami są białe. Ponadto toebox i podeszwę również wyposażono w biel. Warto również dodać, że do produkcji użyto między innymi zamsz.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tej parki to już teraz sprawdzajcie wszystkie dobre sklepy, które w swoim asortymencie posiadają produkty tego brandu. Możecie na przykład zajrzeć na oficjalną stronę internetową niemieckiego sklepu Afew.

KangaROOS Racer Mig – Purple : Black – White 1 KangaROOS Racer Mig – Purple : Black – White 2 KangaROOS Racer Mig – Purple : Black – White 3 KangaROOS Racer Mig – Purple : Black – White 4 KangaROOS Racer Mig – Purple : Black – White 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: