- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1

Kanye West wreszcie wydał album „Donda”. Mamy stream!

Po tygodniach wyczekiwań, kilku odsłuchach i specyficznych wydarzeniach na różnych stadionach, Kanye West wreszcie wydał album „Donda”. Poniżej znajdziecie stream nowego krążka!

Długowyczekiwana produkcja składa się z 27 utworów, a całość trwa aż godzinę i 48 minut. Oprócz samego Ye na świeżym materiale usłyszymy takich tuzów rapowej sceny jak Jay-Z, Pusha T, Travis Scott, Playboi Carti, Kid Cudi, Lil Baby, a także ciut mniej znanych – Baby Keem, Vory, Don Toliver, Lil Durk, Roddy Ricch czy głos zmarłego Pop Smoke’a.

Co ciekawe, czasami będziemy mieli możliwość usłyszeć Dr Dondę West, zmarłą matka Ye, od imienia której powstała nazwa albumu. W jej przekazie usłyszymy wiadomości na temat rodziny i naukę skierowaną do dzieci z właściwymi wartościami.

Nowy krążek został zapowiedziany w lipcu 2020 roku, ale po pewnych poślizgach swój debiut zalicza 29 sierpnia 2021 roku.

Jeśli chodzi o stream albumu Kanye West „Donda” jest już do ogarnięcia poprzez Spotify oraz Apple Music. Oczywiście oba umieszczamy poniżej.

 

- Reklama -Air Jordan 5Air Jordan 5

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: