- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersKarhu sięga w przeszłość przy nowych Fusion 2.0 „OG”

Karhu sięga w przeszłość przy nowych Fusion 2.0 „OG”

W 1996 roku buty Karhu Fusion były topowymi biegówkami tej fińskiej marki. W 2015 roku ekipa ze Skandynawii przywróciła ten model w odmienionej wersji 2.0, nad którą pracował ten sam designer co przy pierwowzorze. Wspominamy o tym, ponieważ wspomniany brand wydaje wersję Fusion 2.0 „OG”, która jest wzorowana na oryginalnej wersji sprzed ponad 20 lat.

Biała lycra z zielonym wzorem umieszczona wokół kostki i w okolicach kołnierza przywołuje klimat sprzed lat jeśli chodzi o materiały czy właściwości. Na boku skrócono taśmę jak w oryginale i dodano w to miejsce napis Karhu. Napis wrzucono również na tylną pętelkę, podobnie jak w wersji z połowy lat ’90. Nie wspominam już o samym zestawie kolorów,  czyli bazowej bieli i zielonych akcentach. Zaczerpnięto je rzecz jasna z oryginalnej kolorystyki sprzed lat. Kropką nad i jest szara wyściółka.

Buty wyjdą w specjalnie przygotowanym na tę okazję pudle, ale to jednak nie wszystkie niespodzianki. W pudle znajdziemy również ręcznik wyprodukowany przez Finlayson.

Poniżej zamieszczam ich oficjalne fotografie, a także ujęcia na nogach, za które odpowiadał niemiecki fotograf Runnerwally.

Premiera butów Karhu Fusion 2.0 „OG” przewidziana jest na 29 czerwca bieżącego roku. Sprawdzajcie wtedy ich sklep internetowy.

Karhu Fusion 2 0 OG-7 Karhu Fusion 2 0 OG-10 Karhu Fusion 2 0 OG-8 Karhu Fusion 2 0 OG-9 Karhu Fusion 2 0 OG-1 Karhu Fusion 2 0 OG-2 Karhu Fusion 2 0 OG-3 Karhu Fusion 2 0 OG-4 Karhu Fusion 2 0 OG-5 Karhu Fusion 2 0 OG Karhu Fusion 2 0 OG-6 Karhu Fusion 2 0 OG-00 Karhu Fusion 2 0 OG-0

 

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: