- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersKarhu prezentuje buty Karhu ChampionAir!

Karhu prezentuje buty Karhu ChampionAir!

Fińska marka Karhu, która na rynku istnieje już od 100 lat sięga do swojego archiwum i z 1977 roku wyciąga model Karhu ChampionAir. Model ten sprzedawał się do 1984 roku, a ilość sprzedanych modeli przekroczyła ponad 1 milion par! Był to także pierwszy model butów z technologią Air w podeszwie, wyprzedzili Nike o 2 lata.

Teraz fińska marka przywraca ten 40 letni model do sprzedaży w kilku wersjach kolorystycznych. W podeszwie z pianki o dwóch gęstościach znajdował się system Air Cushion pod piętą co chroniło stawy zawodowych biegaczy. Cholewka wykonana była z nylonowych elementów oraz z zamszowych paneli, a na boku widniało M-Logo.

Widoczne tu buty Karhu ChampionAir pojawiły się w sprzedaży 26 sierpnia w trzech kolorystykach: pomarańczowej, a także niebieskiej oraz czarnej. Więcej informacji znajdziecie na stronie Karhu.

Karhu prezentuje buty ChampionAir-1 Karhu prezentuje buty ChampionAir-2 Karhu prezentuje buty ChampionAir-4 Karhu prezentuje buty ChampionAir-11 Karhu prezentuje buty ChampionAir-12 Karhu prezentuje buty ChampionAir-5 Karhu prezentuje buty ChampionAir-13 Karhu prezentuje buty ChampionAir-6 Karhu prezentuje buty ChampionAir-8 Karhu prezentuje buty ChampionAir-9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: