- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersOto druga część zestawu Ruska Pack od marki Karhu

Oto druga część zestawu Ruska Pack od marki Karhu

Pod koniec sierpnia pokazywaliśmy Wam arcyciekawy zestaw Ruska Pack, który został przygotowany przez markę Karhu. Kolekcja przyjęła się na tyle dobrze, że fiński brand postanowił wypuścić kontynuację, którą widzicie poniżej na załączonych zdjęciach.

W ramach przypomnienia opiszę czym jest Ruska. Jest to unikalne słowo, które opisuje okres w roku, w którym w Finlandii osika, jarzębina i liście brzozy zaczynają zamieniać się w jaskrawe odcienie złota, bordo i karmelu. Im dalej udamy się na północ do Laponii, tym bardziej intensywnie zmieniają się kolory liści pojawiające się nie tylko na drzewach, ale także na okolicznych krzewach, winoroślach i jagodach.

Nowy zestaw składający się z trzech wersji Karhu Fusion 2.0 nawiązuje do szczyt sezonu, który może trwać tylko dwa tygodnie. Mamy zatem sporo głębokich i miękkich tonacji i odcieni. Pierwszy wariant nadchodzi w kolorze brązowym, któremu towarzyszy bardzo ciemny odcień na boku oraz niebieski na tyle cholewki. Następnie mamy wariant, gdzie widać odcienie ciemnej zieleni i brązu na boku buta oraz pomarańczu na kołnierzu. Kropką nad i jest wariant w żywym odcieniu koloru niebieskiego z dodatkami granatu oraz koloru bordowego.

Opisywane tu buty Karhu „Ruska” Pack Cz. 2 zadebiutują u sprzedawców na całym świecie, jak również w sklepie internetowym fińskiej marki już 20 września bieżącego roku.

Karhu Fusion 2 Ruska Pack-1 Karhu Fusion 2 Ruska Pack-2 Karhu Fusion 2 Ruska Pack-3 Karhu Fusion 2 Ruska Pack-4 Karhu Fusion 2 Ruska Pack-5 Karhu Fusion 2 Ruska Pack-6 Karhu Fusion 2 Ruska Pack-7 Karhu Fusion 2 Ruska Pack-8 Karhu Fusion 2 Ruska Pack-9 Karhu Fusion 2 Ruska Pack-11

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: