- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1

Kendrick Lamar ogłosił, że pracuje nad ostatnim albumem w TDE!

Amerykański raper Kendrick Lamar w dniu wczorajszym poinformował, że w ostatnim czasie pracował nad swoim nowym album, który będzie ostatnim w TDE!

Reprezentant Compton wrzucił na swój pusty profil na Instagramie zdjęcie folderu zatytułowanego „nu thoughts” z dopiskiem przekierowującym na stronę Oklama.com. Po wejściu w folder na wspomnianej stronie internetowej widzimy krótkie oświadczenie, w którym K. Dot wspomina o totalnym odcięciu i spokoju o jaki zadbał przez ostatnie miesiące, a także o szeregu przemyśleń i wątpliwości.

Jeśli chodzi o kwestie muzyczne to mogliśmy się dowiedzieć o tym, że raper produkuje swój ostatni album pod parasolem TDE, wytwórni do której należał przez ostatnie 17 lat. Nie wiadomo jeszcze czy raper przejdzie na emeryturę po jego wydaniu, czy też stanie się niezależnym artystą.

Od ostatniego albumu DAMN minęły cztery lata, ale w tym czasie Lamar pracował również nad ścieżką dźwiękową do Black Panther i uruchomił nowe centrum kreatywne z Dave’m Free zatytułowane pgLang.

kendrick lamar oklama

- Reklama -Air Jordan 5Air Jordan 5

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: