- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaSklepyKITH uruchamia swój sklep internetowy w Europie!

KITH uruchamia swój sklep internetowy w Europie!

Sklep internetowy KITH na Europę jest już faktem! To kolejny krok w przód w rozwoju po otwarciu sklepu stacjonarnego w Paryżu, o którym pisaliśmy kilka postów temu.

Kith Europę będzie obsługiwał i serwował produkty własne, ale również te powstałe z innymi markami i co najważniejsze – produkty limitowane na Europę, zarówno odzież jak i sneakersy. W ofercie znajdziecie kolekcje męskie, damskie oraz kierowane do Waszych dzieci, więc będzie bardzo szeroko.

Od teraz produkty będą wyceniane w europejskich walutach z wliczeniem VAT i sprzedawane bez dodatkowego ryzyka cła. Dodatkowo czas wysyłki będzie oczywiście krótszy niż ta idąca ze Stanów Zjednoczonych i rzecz jasna będzie tańsza.

Nowe produkty w internetowym sklepie KITH będą dodawane codziennie. Dziś możecie zakupić elementy z okazjonalnej i limitowanej kolekcji KITH France powstałe z okazji otwarcia nowego sklepu. Radzimy się spieszyć, bo wszystko znika jak ciepłe bułeczki.

kith france kith france 1 kith france 2 kith france 3 kith france 4 kith france 5 kith france 6 kith france 7 kith france 8

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: