- Reklama -NIke Black Friday NIke Black Friday
Strona głównaStylStreetwearKITH startuje w 2018 roku ze swoimi „łakociami"

KITH startuje w 2018 roku ze swoimi „łakociami”

Nowojorski butik oraz brand KITH nawet nie myśli, by chociaż przez chwilę zwolnić tempo i już początek roku otwiera nową kolekcją, związaną z popularnymi łakociami, które można znaleźć na miejscu i o których rozpisywaliśmy się w naszym obszernym artykule o Ronnie Fiegu: HISTORIA RONNIE FIEG ORAZ JEGO BUTIKU KITH.

Natomiast wracając do tematu, w tym przypadku postawiono na mini zestaw odzieżowy, który składa się z trzech wariantów kolorystycznych bluz typu hoodie oraz longsleeve’ów. Jeśli chodzi o te pierwsze to do wyboru mamy kolor zielony, granatowy i kremowy/beżowy a longi wyposażono w burgund, czerń i błękit. Ponadto postawiono na wzory, które kojarzą nam się z łakociami KITH. Nic więc dziwnego, że w akcji zobaczymy lody na patyku.

Po więcej nowości odsyłamy Was na oficjalną stronę internetową KITH. Zapraszamy na zakupy.

KITH startuje w 2018 roku ze swoimi lakociami1 KITH startuje w 2018 roku ze swoimi lakociami2 KITH startuje w 2018 roku ze swoimi lakociami3 KITH startuje w 2018 roku ze swoimi lakociami4 KITH startuje w 2018 roku ze swoimi lakociami5 KITH startuje w 2018 roku ze swoimi lakociami6

- Reklama -NIke Black Friday
- Reklama -NIke Black Friday

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: