- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaLifestyleAkcesoriaKITH w najnowszym lookbooku promuje obszerną kolekcję „Utah”

KITH w najnowszym lookbooku promuje obszerną kolekcję „Utah”

Nowojorski butik oraz brand odzieżowy KITH naprawdę nieźle sobie poczyna, a potwierdzeniem tych słów jest najnowszy lookbook, który promuje bardzo obszerną kolekcję odzieżową. Całość funkcjonuje pod nazwą Utah i w akcji zobaczymy prawie 20 fot. Warto również dodać, że w tym przypadku zdecydowano się na piaszczysty i górzysty teren, co dodaje tylko smaczku całej sesji.

Natomiast, jeśli chodzi o sam asortyment to jak wspominamy w samym tytule, jest to obszerny drop, bowiem znajdziemy tutaj produkty, pochodzące z kolaboracji z takimi markami jak Columbia Sportswear, adidas (obuwie!), TUMI, Oakley (głównie oksy!) i G-Shock. Jak sami widzicie lista gości jest bardzo zacna i człowiek cieszyłby się na myśl współpracy z jedną z wymienionych powyżej marek a tutaj mamy komplet!

Znajdziemy tutaj świetnej jakości dresowe sety. Do tego dochodzą różnego rodzaju bluzy i kurtki, podzielone na klasyczne fasony i warianty a także na kangurki. Świetnym tematem są spodnie z kieszeniami z przodu i po bokach. Nie zabraknie longsleeve’ów i krótkich spodenek, a o akcesoriach to moglibyśmy napisać oddzielny news, bowiem KITH przyszykowało dla nas zegarki od G-Shock, plecaki, okulary przeciwsłoneczne oraz linię butów, powstałą dzięki adidasowi.

Jak sami widzicie naprawdę sporo się tutaj dzieje, dlatego po więcej informacji odsyłamy Was po prostu do źródła, czyli na oficjalną stronę internetową KITH. Zapraszamy.

KITH w najnowszym lookbooku promuje obszerna kolekcje Utah1 KITH w najnowszym lookbooku promuje obszerna kolekcje Utah2 KITH w najnowszym lookbooku promuje obszerna kolekcje Utah3 KITH w najnowszym lookbooku promuje obszerna kolekcje Utah4 KITH w najnowszym lookbooku promuje obszerna kolekcje Utah5 KITH w najnowszym lookbooku promuje obszerna kolekcje Utah6 KITH w najnowszym lookbooku promuje obszerna kolekcje Utah7 KITH w najnowszym lookbooku promuje obszerna kolekcje Utah8 KITH w najnowszym lookbooku promuje obszerna kolekcje Utah9 KITH w najnowszym lookbooku promuje obszerna kolekcje Utah10 KITH w najnowszym lookbooku promuje obszerna kolekcje Utah11 KITH w najnowszym lookbooku promuje obszerna kolekcje Utah12 KITH w najnowszym lookbooku promuje obszerna kolekcje Utah13 KITH w najnowszym lookbooku promuje obszerna kolekcje Utah14 KITH w najnowszym lookbooku promuje obszerna kolekcje Utah15 KITH w najnowszym lookbooku promuje obszerna kolekcje Utah16 KITH w najnowszym lookbooku promuje obszerna kolekcje Utah17

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: