- Reklama -NIkeNIke

Ronnie Fieg wydaje mega limitowane KITH x Nike Air Force 1 Low w celach charytatywnych

Ronnie Fieg wydaje buty KITH x Nike Air Force 1 Low w celach charytatywnych. Poniżej dowiecie się jak je zdobyć.

Na łamach naszego magazynu już kilkukrotnie mogliście zobaczyć zdjęcia tych mega limitowanych butów, które jak się teraz okazuje były wydaniem Family & Friends. Ronnie Fieg rozdał najbliższym osobom 100 par, a my niestety musieliśmy obejść się smakiem. Na nasze szczęście pojawiła się szansa na ich zdobycie i to już niedługo.

Co do samych butów – jest to pierwszy projekt AF1 autorstwa króla kolaboracji, więc jest to tym bardziej cenne wydanie. Biała skórzana cholewka została dopracowana w każdym celu, a Ronnie zadbał by owoc tej współpracy powstał z należytą dbałością o szczegóły tak by zapadł w pamięć na lata.

Na pierwszy rzut oka mamy zwykłe białe Air Force 1 Low, ale niech to Was nie zmyli. Jak przyjrzycie się dokładniej to zobaczycie wytłoczone napisy KITH na bocznym Swooshu, na wyściółce doświadczycie granatowego jerseyowego materiału, a stopę przy odrobinie szczęścia postawicie na korkowej wkładce z nazwą nowojorskiego sklepu. Mało tego, buty zdobi zielony mini Swoosh znajdujący się w bocznych sektorach cholewki, a całość postawiono na delikatnie pożółkłej podeszwie. Kropką nad i wydają się być wykończenia sznurówek w kolorze złotym i złoty lacelock, a także specjalna czerwona metka.

Kilku znajomych nowojorskiej ikony postanowiło oddać swoje pary na cele charytatywne. Aby mieć szansę na zakup butów KITH x Nike Air Force 1 Low należy wziąć udział w losowaniu. Każdy chętny musi wpłacić kwotę $10 dolarów by wziąć w nim udział (limit kuponów na jedną osobę wynosi 100).

Zatem wpadajcie do sklepu pod ten link, gdzie zgłoszenia będą przyjmowane od 14 do 17 maja bieżącego roku.

KITH x Nike Air Force 1 Low Friends and Family 1 KITH x Nike Air Force 1 Low Friends and Family 2 KITH x Nike Air Force 1 Low Friends and Family 3 KITH x Nike Air Force 1 Low Friends and Family 4 KITH x Nike Air Force 1 Low Friends and Family 5 KITH x Nike Air Force 1 Low Friends and Family 6 KITH x Nike Air Force 1 Low Friends and Family 7 KITH x Nike Air Force 1 Low Friends and Family 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: