- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersKolaboracja John Elliott x NikeLab Vandal High

Kolaboracja John Elliott x NikeLab Vandal High

Jak w temacie. Współpraca na linii John Elliot a NikeLAB, gdzie na warsztat wzięto model Nike Vandal High to jedna z najlepszych rzeczy jaka może nas spotkać w tych ostatnich kilku miesiącach. Co najważniejsze, sama nazwa NikeLAB już powinna elektryzować każdego miłośnika butów, bowiem oddział ten jest gwarancją najlepszej jakości oraz materiałów.

Brawa należą się także sklepowi Union Los Angeles, który postanowił przygotować niewielki editorial, prezentując ten but w jak najlepszym świetle. Musimy przyznać, że zdecydowanie się to udało!

Na poszczególnych fotografiach, gdzie oprócz świetnie przygotowanych ubrań, w akcji zobaczymy wspomniany but, dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych: białym oraz szarym. Szczerze? Ciężko stwierdzić, która parka jest lepsza. Natomiast to co nas dodatkowo cieszy to powrót tych butów na salony.

Miejmy nadzieję, że ta tendencja się utrzyma i jeszcze do końca roku oraz na początku przyszłego zobaczymy kilka interesujących kolorystyk. Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tych dokładnie dwóch wydań to szukajcie ich już teraz w wybranych sklepach na świecie jak na przykład Union Los Angeles.

Kolaboracja John Elliott x NikeLab Vandal High1 Kolaboracja John Elliott x NikeLab Vandal High2 Kolaboracja John Elliott x NikeLab Vandal High3 Kolaboracja John Elliott x NikeLab Vandal High4 Kolaboracja John Elliott x NikeLab Vandal High5 Kolaboracja John Elliott x NikeLab Vandal High6 Kolaboracja John Elliott x NikeLab Vandal High7 Kolaboracja John Elliott x NikeLab Vandal High8 Kolaboracja John Elliott x NikeLab Vandal High9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: