Jeszcze nie opadł kurz po prezentacji jesienno zimowej kolekcji Aime Leon Dore, a Teddy Santis i ekipa przedstawiają podstawową i minimalistyczną kolekcję Uniform.
Brand z Wielkiego Jabłka serwuje nowy sezonowy zestaw składający się z bluz, longsleeve’ów i bluz z kapturem, a także t-shirty i spodnie dresowe. Wykonano je z dwóch materiałów, mianowicie: 17oz 100% Cotton French Terry oraz 7oz Combed Jersey. Do tego zestawu dołożono czapki z daszkiem. Do wyboru mamy pozycje w aż sześciu kolorach. Mowa o czerni, granacie, o ciemnej zieleni, a także o kolorze bordo. Obok nich mamy jeszcze krem i szarość. Wszystkie pozycje ozdobiono tonalnymi minimalistycznym napisem z nazwą ALD.
Poszczególne propozycje z kolekcji Aime Leon Dore Uniform dostaniecie w ich sklepie internetowym, ale radzimy się spieszyć, bo czapki już zniknęły.
Wyświetl ten post na Instagramie.