- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

Alexander McQueen przedstawia wyrafinowaną kolekcję na pierwszą połowę 2023 roku

Jeśli jesteś fanem marki Alexander McQueen to rozsiądź się wygodnie i na spokojnie zapoznaj się z poniższa galerią zdjęć. Na studyjnych fotografiach zaprezentowano wiosenno letnią kolekcję na 2023 rok, za którą stoi dyrektor kreatywna Sarah Burton.

W nadchodzącej kolekcji naszą uwagę przykuło kilka aspektów. Po pierwsze, w kolekcji znajdziemy sporo marynarek mocno taliowanych oraz z wydłużonymi klapami. Po drugie, pośród nowości pojawi się kilka mocnych skórzanych propozycji, od spodni poprzez kamizelki aż po odzież wierzchnią. Podobne skórzane rozwiązania pojawiły się niemalże w każdej przyszłorocznej kolekcji.

Paleta barw, po której poruszała się Sarah wraz ze swoim zespołem, obejmuje w głównej mierze biel oraz czerń, jak również zderzenie obu kolorów w jednym projekcie. Dopełnieniem tego prostego zestawu jest niebieski jeans, błękit oraz róż.

Świeże partia propozycji olśniewa, i to dosłownie, ponieważ poszczególne stylizacje dopieszczono srebrnymi cekinami oraz kryształowymi haftami, co z pewnością będzie przykuwało uwagę.

Nie przeciągając już, zerknijcie na dołączoną galerię zdjęć i poznajcie bliżej przyszłoroczną kolekcję brytyjskiego domu mody.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: