- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleAkcesoriaBAPE wydaje kolekcję „Stay Home”

BAPE wydaje kolekcję „Stay Home”

Obecna sytuacja panująca na świecie sprawia, że wielu z Nas może czuć się odizolowanych i znudzonych spędzając 24h na dobę w swoim mieszkaniu, poza szkołą, pracą i życiem towarzyskim. Zostaliśmy zmuszeni do zupełnie innego stylu życia niż ten, do którego byliśmy zwykle przyzwyczajeni. Ekipa A Bathing Ape czy jak kto woli BAPE serwuje specjalną mini kolekcję „Stay Home”, aby umilić ten ciężki okres.

Pośród zaproponowanych pozycji znajdziemy między innymi odzież do ćwiczeń i jogi, a także wygodne dresy i koszulki dla tych, dla których największym ćwiczeniem jest spędzenie 16h na sofie w 16 różnych pozycjach. W przerwach pomiędzy zajęciami przenosimy się do kuchni, gdzie czekają na nas sztućce, nowe talerze oraz szklanki. Dopełnieniem wydają się takie akcesoria jak dywaniki, pokrowce na laptopy czy tacki na małe dodatki jak chociażby zapalniczki czy klucze.

Zdecydowana większość propozycji korzysta z autorskim wzorów kamuflażu i to w kilku jedgo kolorach: zielonym, czerwonym i niebieskim. Pojawiają się również dobrze nam znane grafiki i motywy znane z regularnych kolekcji japońskiej marki.

Nowości z kolekcji BAPE „Stay Home” szukaj w ich sklepie online.

kolekcja BAPE Stay Home ss20 1 kolekcja BAPE Stay Home ss20 3 kolekcja BAPE Stay Home ss20 4 kolekcja BAPE Stay Home ss20 5 kolekcja BAPE Stay Home ss20 6 kolekcja BAPE Stay Home ss20 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: