- Reklama -NikeNike

Drole De Monsieur przedstawia kolekcję inspirowaną latami ’80 i ’90

Francuska marka Drole De Monsieur serwuje nam zestaw fotografii, który ma przedstawić ich propozycje na sezon wiosenny i letni bieżącego roku.

Dyrektorzy kreatywni Maxime Schwab i Dany Dos Santos projektując nadchodzącą kolekcję zderzyli ze sobą styl Preppy z lat ’80 z estetyką sportswearową, którą pamiętamy z lat ’90.

Przeglądając poniższe zdjęcia zauważycie między innymi golfową stylistykę, wzór argyle, a także koszulki polo i dzianiny do krykieta. Jeśli chodzi o doły to będziemy mogli zakupić zarówno plisowane spodnie, jak i szorty sięgające za kolana, przy których skorzystano z palety barw obejmującej brąz, beż, zieleń i okazjonalnie chłodny granat. To jednak nie koniec, ponieważ na drugim końcu ich oferty pojawiają się wariacje na temat zestawów dresowych z rozpinaną bluzą. Dochodzą do tego propozycje w cieniutkie pionie paski, mowa głównie o koszulach.

To oczywiście tylko część kolekcji Drole De Monsieur, która zawitała na ich sklepowe półki. Zatem na spokojnie zapoznajcie się z poniższymi zdjęciami, a następnie udajcie się do ich sklepu online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: