- Reklama -NIke Black FridayNIke Black Friday

Helmut Lang już teraz zapoznaje nas z kolekcją będącą wstępem do sezonu jesiennego 2022

Na tych kilkunastu studyjnych fotografiach zobaczycie nadchodzące propozycje marki Helmut Lang, które będą swego rodzaju otwarciem sezonu jesiennego 2022 roku.

Austriacki brand znany ze minimalistycznego i wyrafinowanego designu nie zawiedzie swoich fanów, a pośród nowości znajdziemy klasyczne elementy marki. W ofercie znalazło się miejsce na ciekawe komplety składające się z krótkich spodenek i rozpinanych na zamek koszul, które ozdobiono dodatkowymi zamkami na piersiach. Obok nich mamy jeszcze komplety formalnych spodni z marynarką, którą dopieszczono zamkami w podobny sposób oraz dołożono kieszonkę na ramieniu, która również jest zapinana na zamek. Uzupełnieniem wydają się być spodnie bojówki, bluzy z kapturem, jak również koszule i swetry.

Nadchodząca kolekcja koncentruje się na ponadczasowej klasyce i we wszystkich swoich elementach stosuje charakterystyczną kombinację technicznej odzieży Helmuta Langa i komfortu.

Paleta barw, po której poruszali się designerzy marki, obejmuje w głównej mierze odcienie szarości, beżu oraz czerń, które zostały dopełnione zielenią, błękitem i kilkoma pozycjami z materiału o właściwościach odblaskowych.

W oczekiwaniu na przyszłoroczny debiut kolekcji sprawdź poniższą galerię zdjęć.

- Reklama -NIke Black FridayNIke Black Friday

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: