- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearOto specjalna kolekcja mastermind VS A BATHING APE

Oto specjalna kolekcja mastermind VS A BATHING APE

Poniżej prezentujemy efekty kolejnej już współpracy i przedsięwzięcia mastermind VS A BATHING APE. Dowiecie się również o dostępności i premierze nowości.

Marka mastermind JAPAN oraz A Bathing Ape (znane również pod nazwą BAPE) działają na streetwearowym rynku już od lat ’90. W roku 2018 obie strony postanowiły stworzyć projekt o nazwie mastermind VS A BATHING APE i na jego potrzeby otworzyli sklep stacjonarny w Hong Kongu.

Dwa lata później ich nowości zadebiutują na rynku japońskim, a dokładniej w sklepie tymczasowym w Isetan Shinjuku Men’s Building. Sklep będzie otwarty od 12 do 18 lutego. Nowości będą dostępne również w Sklepach BAPE w Nowym Jorku, Los Angeles oraz Miami od 15 do 23 lutego.

Natomiast codo samej kolekcji to jest ona dość sporych rozmiarów. Kilka naście wersji bluz, również z kapturem, lekkie kurtki i bomberki, do tego pełen zestaw t-shirtów, szortów i dresowych spodni. Rzecz jasna dopełnieniem kolekcji mają być akcesoria, dodatki, a nawet figurki BE@RBRICK.

mastermind VS A BATHING APE 1 mastermind VS A BATHING APE 2 mastermind VS A BATHING APE 3 mastermind VS A BATHING APE 4 mastermind VS A BATHING APE 5 mastermind VS A BATHING APE 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: