- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max

Nanushka przedstawia kolekcję będącą wstępem do sezonu jesiennego 2022

Poprzez poniżej załączone zdjęcia Nanushka przedstawia kolekcję zatytułowaną Lifted Functionalism będącą wstępem do sezonu jesiennego 2022 roku. Ilustruje ona równowagę między pięknem a funkcjonalnością.

Odzież męska obejmuje popelinowe krawiectwo, szereg kurtek, luźne spodnie wykonane z różnych materiałów, wełniane bluzy z kapturem, dzianiny i nie tylko. To co rzuca się w oczy to wielkie szale /peleryny, które idealnie dopełniają zarówno szyte na miarę, jak i casualowe zestawy.

„W przypadku Pre-Fall 2022 tworzymy pomost między intuicyjnym i funkcjonalnym projektem. Naprawdę przesuwamy granice tego, co sprawia, że ​​odzież jest funkcjonalna, budując styl estetyczny z subtelnym, ale podwyższonym związkiem z naszymi kluczowymi wartościami praktyczności, komfortu i tradycji” – powiedziała dyrektor kreatywna Nanushla, Sandra Sandor.

„W Lifted Functionalism pokazujemy, że typowo funkcjonalne materiały i sylwetki mogą być piękne; a typowo piękne materiały i sylwetki mogą być funkcjonalne.”

Sprawdź poniższą galerię, aby sprawdzić nadchodzącą kolekcję Nanushka, która pojawi się w drugiej połowie przyszłego roku.

- Reklama -NIke NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: