- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearKolekcja Naturel x Staple (Holiday 2014)

Kolekcja Naturel x Staple (Holiday 2014)

Ciągle rozwijająca się marka Staple po zaprezentowaniu zimowej kolekcji w aż dwóch odsłonach, nie spoczywa na laurach, bowiem kilka dni temu doszło do współpracy z artystą o pseudonimie Naturel.

Dzięki tej kolaboracji, mamy dzisiaj okazję sprawdzić kolejny świeży zestaw odzieżowy, który obejmuje takie elementy garderoby jak klasyczne hoodie oraz popularne crewnecki, koszule z długim rękawem, wyposażone w kratę oraz koszulki i czapki typu Snapback. Jednak na największe wyróżnienie zasługuje solidne czarne varsity.

Warto również dodać, że zaaplikowano tutaj ciekawe motywy graficzne. Nawiązuje one m.in. do świętej pamięci rapera Notoriousa B.I.G. a także do popularnej firmy Jordan Brand – głównie za sprawą przekształcenia Jumpmana.

Co do dostępności tych ciuchów to już teraz ogarniecie je na oficjalnej Staple.

naturel-x-staple-holiday-2014-capsule-collection-2 naturel-x-staple-holiday-2014-capsule-collection-3 naturel-x-staple-holiday-2014-capsule-collection-4 naturel-x-staple-holiday-2014-capsule-collection-5 naturel-x-staple-holiday-2014-capsule-collection-6 naturel-x-staple-holiday-2014-capsule-collection-7 naturel-x-staple-holiday-2014-capsule-collection-8 naturel-x-staple-holiday-2014-capsule-collection-9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: