- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1

Neighborhood przedstawia specjalny zestaw „Outdoor Equipment”

Powracamy po krótkiej przerwie do japońskiej marki Neighborhood, która przedstawia specjalny zestaw „Outdoor Equipment”.

Nowy zestaw propozycji skupia się w głównej mierze na akcesoriach przydatnych podczas wypadów poza miasto, ale zaczniemy od odzieży. W sprzedaży pojawią się trzy pozycje i będzie to kurtka na chłodniejsze wieczory, spodnie ogrodniczki na szelkach oraz fartuch z kieszeniami.

Jeśli chodzi o dodatki to największym z nich będzie niestandardowa plandeka barwiona na czarno, oparta na oryginalnym trudnopalnym materiale z mieszanki bawełny i poliestru. W zestawie znajdzie się dedykowana torba do przechowywania. Obok tego będziemy mogli zakupić również sporych rozmiarów poduchę na siedzisko, a także trzy rozmiary toreb.

Podczas wieczornego campingu będziemy mogli przygotować jedzenie w specjalnych garnkach i na patelni, a całość zjemy na specjalnych talerzach przy pomocy niezbędnika z nożem, łyżką i widelcem. Drewno na ognisko uzyskamy przy użyciu toporka, a światło rozpalimy dzięki lampie.

Można śmiało stwierdzić, że japoński brand pomyślał o wszystkim co będzie nam potrzebne na kempingu.

Premiera kolekcji Neighborhood „Outdoor Equipment” przewidziana jest w ich sklepie online na dzień 16 października. Zatem na spokojnie obadajcie dołączona galerię zdjęć.

- Reklama -Air Jordan 5Air Jordan 5

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: