- Reklama -NikeNike

SOUTH2 WEST8 już teraz prezentuje swoją jesienno zimową kolekcję

Tym postem przenosimy się do Japonii, gdzie tamtejszy brand SOUTH2 WEST8 poprzez serię studyjnych fotografii zapoznaje nas ze swoją jesienno zimową kolekcją.

Bohater tego wpisu jest bardzo specyficznym brandem, ponieważ jej założyciel Kanama Nagaoki inspirował się… Tenkarą, czyli metoda łowienia ryb na sztuczne muchy. Co ciekawe, marka z Kraju Kwitnącej Wiśni obchodzi w tym roku swoje 20 lecie.

Co do samej kolekcji to pośród nowości zostało wyróżnionych kilka wzorów i motywów, którym możecie się przyjrzeć na zdjęciach ze zbliżeniem. Widzimy tam między innymi swego rodzaju kamuflaż w odcieniach bieli, brązu i zieleni, a także motywy bazując na logotypie marki z porożem.

Sama oferta jest bardzo szeroka, ponieważ na sklepowych półkach pojawią się lekkie kurtki, polary, koszule i warstwy pośrednie. Obok tego zaprojektowano swetry, bluzy i kamizelki. Do tego wszystkiego będziemy mogli dobrać różnego kroju spodnie z motywami i kolorami, które widzieliśmy na topach.

Nowości od SOUTH2 WEST8 znajdziecie w dalszej części roku poprzez ich sklep online. Do tego momentu zapoznajcie się z poniższą galerią zdjęć.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: