- Reklama -Jordan 1Jordan 1

Steven Harrington przedstawia nową kolekcję stworzoną dla HUF

Kalifornijski brand HUF przedstawia nową kolaboracyjną kolekcję, za którą odpowiadał mieszkający w Los Angeles ilustrator i artysta Steven Harrington.

Znany jako lider współczesnej kalifornijskiej estetyki psychodeliczno-popowej, Harrington jest najbardziej znany ze swojego kultowego stylu, czerpiącego inspirację z różnorodnego krajobrazu Kalifornii i kwitnącej mieszanki kultur. Harrington zawsze stosował podejście multimedialne, wyprodukował wszystko, od instalacji na dużą skalę, po ręcznie sitodrukowe odbitki, książki, rzeźby i deski do skateboardingu. Wystawiał prace w galeriach na całym świecie.

Teraz został zaproszony przez streetwearowy brand z San Francisco do zaprojektowania limitowanej kolekcji odzieży. Owocem ich wspólnej pracy są trzy wzory t-shirtów oraz bluza z kapturem. Obok nich mamy jeszcze spodnie i bucket hat pokryte w całości rysunkami artysty, jak również czapkę z daszkiem. W ramach dodatków zaprojektowano dwa breloki, skarpety oraz skateboardowi decki.

Nowości z kolekcji Steven Harrington x HUF możecie powinąć z ich sklepu online już teraz, ale zanim się tam udacie to obadajcie poniższe foty.

- Reklama -Jordan x PSGJordan x PSG

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: