- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

Artysta Pope.L i Supreme wydają wspólną kolekcję

Supreme również podczas tegorocznej jesieni będzie wchodziło w artystyczne przedsięwzięcia. Najbliższym będzie projekt, którego bohaterem będzie Pope.L.

Amerykański artysta Pope.L urodził się w Newark w stanie New Jersey w 1955 roku. Pod koniec lat 70-tych rozpoczął studia w Rutgers, rozwijając zainteresowanie eksperymentalnym teatrem i performansem. Jego działania w dużej mierze odbywają się w przestrzeni publicznej i miejskiej. Sam nazywa siebie „rybakiem społecznego absurdu”. Jego twórczość obejmuje teatr, interwencję, malarstwo, rysunek, rzeźbę, instalację, pisanie i wideo. Jest na przemian prowokacyjny, absurdalny, destrukcyjny i wrażliwy.

kolekcja supreme x pope l fa22 1 kolekcja supreme x pope l fa22 2 kolekcja supreme x pope l fa22 3

Na sklepowych półkach zobaczymy photo t-shirt przedstawiający zdjęcie artysty czołgającego się po Nowym Jorku w stroju Supermana i z przywiązana deską na plecach. A propos deski, drugą częścią ich wspólnej kolekcji są skateboardowi decki, a dokładniej trzy projekty graficzne. Zresztą zerknijcie na dołączone poniżej zdjęcia.

Premiera kolekcji Supreme x Pope.L ustawiona jest na 8 września. Nowości zgarnięcie z ich sklepów stacjonarnych oraz ze sklepu online.

kolekcja supreme pope l fa22 1 kolekcja supreme pope l fa22 2 kolekcja supreme pope l fa22 3 kolekcja supreme pope l fa22 4 kolekcja supreme pope l fa22 5

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: