- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearThe North Face i nowa kolekcja „Yellow Icons”

The North Face i nowa kolekcja „Yellow Icons”

Kolor żółty w kolekcjach The North Face od lat jest jednym z najważniejszych kolorów dla wielu fanów marki. Pojawiał się wszędzie, od Everestu aż nawet po ulice Nowego Jorku. W nawiązaniu do tego faktu TNF wypuszcza specjalną kolekcję „Yellow Icons”, która już za chwilę zadebiutuje na sklepowych półkach.

Kultowy kolor po raz pierwszy zagościł w ofercie marki w 1970 roku. Gold Summit, czyli Acapulco Gold w swojej oryginalnej wersji, to kolor który wyróżniał pierwszy śpiwór wysokogórski i słynną kurtkę Expedition Parka. Kolor żółty wybrano nie tylko dlatego, że był szczególnie widoczny w wysokich górach, ale także po to, aby odważną kolorystyką wyróżnić produkty marki na tle konkurencji.

Prezentowana kolekcja składa się z czterech elementów: kurtki puchowej Himalayan Down Parka oraz kurtki Mountain Jacket, a także kamizelki Nuptse Vest i polaru Retro Denali Jacket.

Wszystkie cztery propozycje mają krój w stylu retro, ale wykonane są z technicznych materiałów zaprojektowanych w celu uzyskania najlepszych właściwości.

Zapoznaj się zatem z poniższymi zdjęciami z kolekcją The North Face Yellow Icons i jeśli coś wpadnie w oko to udaj się do ich sklepu online.

kolekcja the north face yellow icons 1 kolekcja the north face yellow icons 2 kolekcja the north face yellow icons 3 kolekcja the north face yellow icons 4 kolekcja the north face yellow icons 5 kolekcja the north face yellow icons 6 kolekcja the north face yellow icons 7 kolekcja the north face yellow icons 8 kolekcja the north face yellow icons 9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: