- Reklama -Samsung
Strona główna Lifestyle Akcesoria Oto nowa kolekcja toreb i plecaków Billionaire Boys Club

Oto nowa kolekcja toreb i plecaków Billionaire Boys Club

Europejski oddział japońskiej marki Billionaire Boys Club przedstawił właśnie nową kolekcję toreb i plecaków, którą możecie sprawdzić na fotach znajdujących się pod tym tekstem.

Nowa kolekcja jest ich drugim tworem po majowej kolekcji Space Camo, a obejmuje ogólnie 5 pozycji, z czego spora część jest w dwóch wersjach kolorystycznych. Do wyboru mamy małą torbę podróżną, plecaki, a także saszetki na ramię, pokrowiec na laptopa i saszetkę na pierś. Każda z wymienionych pozycji jest pokryta w całości leśnym kamuflażem w wersji beżowej lub czarnej. Kolekcję wykonano lekkiego nylonu typu ripstop, drelichu, dopełnionych wojskowymi szwami i wodoodpornymi zamkami. Takie konstrukcje zapewniają trwałość i ochronę podczas wszystkich rodzajów podróży.

Zerknijcie na poniższe fotografie i jeśli wpadnie coś w oko to udajcie się do europejskiego sklepu internetowego Billionaire Boys Club po coś dla siebie.

torby plecaki Billionaire Boys Club 1 torby plecaki Billionaire Boys Club 2 torby plecaki Billionaire Boys Club 3 torby plecaki Billionaire Boys Club 4 torby plecaki Billionaire Boys Club 5 torby plecaki Billionaire Boys Club 6 torby plecaki Billionaire Boys Club 7 torby plecaki Billionaire Boys Club 8

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Samsung
- Reklama -Samsung

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: