- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleWydarzeniaKosmopolite Art Tour w miejscowości Bagnolet

Kosmopolite Art Tour w miejscowości Bagnolet

Dzisiaj mamy okazję sprawdzić efekt prac, które trwały podczas Kosmopolite Art Tour w miejscowości Bagnolet. Udział w tym festiwalu wziął m.in. artysta działający pod ksywą Grems. Ale nie tylko jego prace tutaj zobaczymy. Pojawili się też Metro, Opera i Taroe, zajmujący się m.in. stworzeniem grafiki, nawiązującej do pudełek po butach.

Dodatkowo wylewali oni siódme poty, by jak najlepiej oddać hołd projektantowi, który zrobił wiele ciekawych motywów dla amerykańskiej firmy Nike. Mowa oczywiście o Tinkerze Hatfieldzie.

Grems na warsztat wziął same popularne modele ze stajni Nike i umieścił je na ścianach. Z  tego powodu, w akcji zobaczymy np. Air Max 1, 90, 180, Air Stab, Air Revolution, Air Jordan IV, Air Pegasus ’92 czy Air Jordan III.

Warto również dodać, że Kosmopolite Art Tour zorganizowano z okazji 11-lecia istnienia graffiti w tym mieście. Zapraszamy do sprawdzenia poniższych zdjęć.

kosmopolite-grems1 kosmopolite-grems2 kosmopolite-grems3 kosmopolite-grems4 kosmopolite-grems5 kosmopolite-grems6 kosmopolite-grems7 kosmopolite-grems8 kosmopolite-grems9 kosmopolite-grems10 kosmopolite-grems111

via sneakers

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: