- Reklama -NIkeNIke

Koszulka i bluza Anti Social Social Club x Richardson

Na początku tygodnia ogłoszono, że w Los Angeles powstanie sklep tymczasowy Anti Social Social Club x Richardson. Dziś mamy już informacje i oczywiście zdjęcia tego co się tam pojawi.

Przed Wami nowe projekty, jeśli można tak to nazwać, czyli nowa koszulka oraz bluza Anti Social Social Club. Za ich projekt odpowiada rzecz jasna twórca kalifornijskiej marki Neek Lurk oraz druga strona kolaboracji – Richardson. Projekty odwołują się do japońskiej erotyi z lat ’80. Na przodzie widzimy czarno białe zdjecie, natomiast na tyle dobrze już znany napis ASSC. Całość zabarwiona jest na popularny obecnie kolor – millenial pink.

Premiera tej mini kolekcji Anti Social Social Club x Richardson przewidziana jest na 19 sierpnia. Niestety tylko we wspomnianym sklepie pop-up. Pozostaje jedynie liczyć na to, że ktoś będzie chciał to sprzedać na ebay.

Koszulka i bluza Anti Social Social Club x Richardson-1 Koszulka i bluza Anti Social Social Club x Richardson-2 Koszulka i bluza Anti Social Social Club x Richardson-3 Koszulka i bluza Anti Social Social Club x Richardson-4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: