- Reklama -Jordan 1Jordan 1
Strona głównaStylSportswearNike i FC Barcelona zaprezentowali koszulki piłkarskie na sezon 2021/22

Nike i FC Barcelona zaprezentowali koszulki piłkarskie na sezon 2021/22

Na ekranach Waszych urządzeń widzicie właśnie domowe koszulki piłkarskie FC Barcelona jakie na sezon 2021/22 zaprojektowało Nike.

Nowe komplety na mecze domowe w nadchodzącym sezonie wnoszą świeże spojrzenie na tożsamość Blaugrany, a to dzięki projektowi z uaktualnionym układem pasów i materiałem wykonanym w 100% z poliestru z recyklingu. Zresztą kwestie związane z ekologią i recyklingiem przedstawiono na zdjęciach, gdzie widać plastikowe butelki wykorzystane do stworzenia poliestrowej przędzy.

Co do designu to na trykotach widzimy przejście od prawej strony, gdzie dominuje kolor niebieski, do lewej gdzie rządzi czerwień. Jeśli przyjrzycie się koszulkom dokładniej to na piersi, gdzie widnieje logo Nike Swoosh widać wielki krzyż, który umieszczony jest tak samo jak na klubowym herbie. Natomiast spodenki klubowe są w połowie niebieskie i w połowie czerwone, co idealnie pasuje do getrów w paski. Na koniec wspomnimy, że logo Swoosh i napisy będą w kolorze bladej kości słoniowej.

Koszulki piłkarskie FC Barcelona na sezon 2021-22 będą dostępne w sklepie internetowym Nike 16 czerwca tylko dla członków sklepu (zalogowanych z profilem), a ogólnodostępna premiera nastąpi 21 czerwca.

koszulki piłkarskie fc Barcelona nike sezon 2021 22 1 koszulki piłkarskie fc Barcelona nike sezon 2021 22 2 koszulki piłkarskie fc Barcelona nike sezon 2021 22 3

- Reklama -jordan
- Reklama -jordan

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: