- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylStreetwearDrop sezonowych koszulek Supreme na lato 2018

Drop sezonowych koszulek Supreme na lato 2018

W czwartek będzie miał miejsce specjalny drop Supreme. W ofercie tej nowojorskiej marki pojawi się zestaw sezonowych koszulek przygotowanych na tegoroczne lato.

W sklepie znajdziemy aż siedem różnych wzorów i grafik. Będą to między innymi koszulki z ośmiornicą, pływaczkami czy przedstawiające Ganeshę. Towarzyszyć im będą t-shirty z Mona Lisą, przedstawiające witryny sklepowe oraz napis z nazwami trzech miast ze sklepami stacjonarnymi tej skateboardowej marki. Zapewne wszystkie wyjdą w kilku wersjach kolorystycznych.

Jeśli jesteś zainteresowany koszulkami Supreme to szykuj się na czwartkowe południa. Odpalaj wtedy ich sklep internetowy lub udaj się do stacjonarki w Nowym Jorku, Los Angeles, Paryżu lub w Londynie.

Za ciekawostkę można uznać fakt, że część dochodów ze sprzedaży koszulek zostanie przekazanych na fundacje ACLU oraz Kids in Need of Defense. Będą to pieniądze przekazane na dzieci i rodziny poszkodowane przez rządy Donalda Trumpa.

koszulki supreme lato 2018-1 koszulki supreme lato 2018-2 koszulki supreme lato 2018-3 koszulki supreme lato 2018-4 koszulki supreme lato 2018-5 koszulki supreme lato 2018-6 koszulki supreme lato 2018-7

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: