- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearKoszulki Urban Industry x Muttonhead (Wiosna/Lato 2013)

Koszulki Urban Industry x Muttonhead (Wiosna/Lato 2013)

Na początku marca mogliśmy sprawdzić autorską, wiosenno-letnią kolekcję kanadyjskiej marki Muttonhead. Natomiast, dzisiaj mamy okazję zobaczyć ciekawą współpracę tego brandu z brytyjskim Urban Industry.

Warto dodać, że kolaborację nawiązano z okazji 10-lecia istnienia tego sklepu na rynku, a efektem połączenia sił jest zestaw, który również przeznaczona jest na sezon wiosna/lato. Ale w tym przypadku składa się on w całości z różnego rodzaju koszulek.

Ponadto, by lepiej wypromować ten element garderoby, w tym przypadku zdecydowano się jeszcze na mini-lookbook w postaci zdjęć. Trzeba przyznać, że mimo prostego podejścia do tematu to ma on swój klimat, a jeśli chodzi o same t-shirty to prezentują się one całkiem nieźle. Z przodu, po lewej stronie umieszczono małe logo, a z tyłu widnieje spora grafika w postaci liczby 10.

Więcej informacji widnieje na oficjalnej stronie internetowej Muttonhead oraz Urban Industry.

Urban-Industry-x-Muttonhead-T-shirts-1 Urban-Industry-x-Muttonhead-T-shirts-2 Urban-Industry-x-Muttonhead-T-shirts-3 Urban-Industry-x-Muttonhead-T-shirts-4 Urban-Industry-x-Muttonhead-T-shirts-5 Urban-Industry-x-Muttonhead-T-shirts-6 Urban-Industry-x-Muttonhead-T-shirts-7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: