Przyjaciel Supreme skater Mark Gonzales wszedł właśnie w nową kolaborację. Przed Wami efekty współpracy na linii Krooked x adidas Skateboarding. Całość będzie obejmowała nie tylko buty, ale również nowe projekty odzieży. Zobacz na załączonych fotografiach jak im to wyszło.

Główną inspiracją przy projektowaniu kolekcji była grafika Gonza z 1988 roku zatytułowana „Gonz and Roses”. Mamy zatem buty adidas Superstar Vulc zabarwione na kolor biały, któremu towarzyszą akcenty w kolorze kanarkowo niebieskim. Ciekawymi smaczkami są akcenty w postaci oczu Krooked na języku czy grafiki róży na zapiętce. W ofercie znalazło się również miejsce na spasowaną do tego bluzę dresową oraz spodnie dresowe z guzikami na boku. Dochodzą do tego jest koszulka na krótki rękaw, jersey oraz longsleeve.

Nowości z kolaboracji Krooked x adidas Skateboarding zgarniecie w sklepie pod tym linkiem.

krooked x adidas skateboarding-0

krooked x adidas skateboarding-1 krooked x adidas skateboarding-2 krooked x adidas skateboarding-3 krooked x adidas skateboarding-4 krooked x adidas skateboarding-5 krooked x adidas skateboarding-6 krooked x adidas skateboarding-7 krooked x adidas skateboarding-8 krooked x adidas skateboarding-9 krooked x adidas skateboarding-10 krooked x adidas skateboarding-11

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Reklama
air jordan