- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

Oto nowa książka NIKE AIR FORCE 1 40th Anniversary Special Book

Książka NIKE AIR FORCE 1 40th Anniversary Special Book to rezultat wytężonej pracy kilku stron. Za jej projekt i materiały w niej zawarte odpowiadali Hommyo Hidefumi i Hirofumi „Koji” Kojima ze sklepu atmos oraz ekipa SHOES MASTER.

Z okazji 40 lecia kultowych Nike Air Force 1, za projekt których odpowiadał Bruce Kilgore, wspomniana wyżej ekipa serwuje nam specjalną książkę. Jest to swego rodzaju album na temat wspomnianej sylwetki. Celem jej wydania jest zaprezentowanie arcydzieł, które w historii sneakersów mają szczególnie wybitną wartość, zebranie archiwów w jeden tom i przekazanie ich przyszłym pokoleniom.

Nowa pozycja jest dwujęzyczna (japońsko angielska) i obejmuje aż 216 stron. Znajdziecie w nich 40 modeli, które szczególnie zasługują na miano arcydzieł, w tym projekty stworzone tylko na rynek japoński, czyli wydania CO.JP, a do tego dochodzą sample i pozycje unikatowe.

Możemy przeczytać również wywiady z entuzjastami modelu, takimi jak Hiroshi Fujiwara, oraz historię AF1 opisaną przez Masayuki Ozawę.

Premiera książki NIKE AIR FORCE 1 40th Anniversary Special Book odbyła się już w ich amerykańskim sklepie online. Cena ustawiona jest na poziomie $60 USD.

ksiazka NIKE AIR FORCE 1 40th Anniversary Special Book 1 ksiazka NIKE AIR FORCE 1 40th Anniversary Special Book 2 ksiazka NIKE AIR FORCE 1 40th Anniversary Special Book 3 ksiazka NIKE AIR FORCE 1 40th Anniversary Special Book 4 ksiazka NIKE AIR FORCE 1 40th Anniversary Special Book 5

ksiazka NIKE AIR FORCE 1 40th Anniversary Special Book 0

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: