- Reklama -NikeNike
Strona głównaSztukaStreet ArtZobacz jak Levalet opowiada historię swoim muralem „Sortilèges”

Zobacz jak Levalet opowiada historię swoim muralem „Sortilèges”

Aż się wstyd przyznać, że paryski artysta Levalet dopiero teraz debiutuje na naszej stronie, ale późno niż wcale. Zobacz jak opowiada historię swoim muralem „Sortilèges”.

Bohater tego wpisu, czyli mural “Sortilèges” (Witchcraft) jest już 9 epizodem jego serii zatytułowanej „Odyssee”, którą Levalet zapoczątkował w listopadzie 2019 roku.

Nowe dzieło to poetycka sceneria przedstawiająca dziewczynę, która po opiece nad żołnierzem, sadzi karabin i hełm w ziemi, aby wyrosło z niego drzewo. Tu za nim w tle pojawia się napis „życie jest piękne”.

Cała kompozycja, wykonana z dziewięciu oryginalnych rysunków naturalnej wielkości, ma ponad dwadzieścia metrów długości i ukazała się w zeszłym tygodniu w „Rue des Solitaires” w 19. dzielnicy Paryża.

mural levalet Sortileges Paris 0 mural levalet Sortileges Paris 1 mural levalet Sortileges Paris 2 mural levalet Sortileges Paris 3 mural levalet Sortileges Paris 4 mural levalet Sortileges Paris 5 mural levalet Sortileges Paris 6 mural levalet Sortileges Paris 7 mural levalet Sortileges Paris 8 mural levalet Sortileges Paris 9 mural levalet Sortileges Paris 10 mural levalet Sortileges Paris 11

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: