Lionel Messi podpisuje kontrakt i przechodzi do PSG!

paris saint germain lionel messi psg

Całkiem niedawno zakomunikowano oficjalnie, że argentyńska gwiazda nie przedłuży kontraktu i FC Barcelona nie będzie już jego drużyną. Dziś zdradzono, że Lionel Messi podpisuje nowy kontrakt i przechodzi do PSG.

Po emocjonującym pożegnaniu z klubem z Barcelony, jeden z najlepszych piłkarzy świata podpisał oficjalnie kontrakt z Paris Saint-Germain.

Po szeregu spekulacji, dziesiątkach plotek, wreszcie PSG wrzuciło na swój Instagram tajemnicze video. Widzimy na nim ujęcia z argentyńską flagą, podpisywanie kontraktu, sześć złotych piłek i wolne miejsce w szatni paryskiej drużyny. Wreszcie kilka chwil później świat obiegły ujęcia video, w których Messi przejeżdża przez stolicę Francji i wreszcie macha do fanów z okna będąc ubranym w koszulkę z napisem „Tu jest Paryż”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Paris Saint-Germain (@psg)

Według doniesień, Messi podpisał dwuletni kontrakt z opcją na trzeci rok. W trakcie trwania umowy argentyński gracz będzie zarabiał około 35 milionów za sezon (mniej niż jego zarobki w Barcelonie).

PSG ogłosiło konferencję prasową w środę 11 sierpnia, na której Messi zostanie oficjalnie przedstawiony światu jako ich zawodnik.