- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaStylSportswearTak prezentuje się drugi sezon kolekcji Reigning Champ by Jide Osifeso

Tak prezentuje się drugi sezon kolekcji Reigning Champ by Jide Osifeso

Na ekranach Waszych urządzeń znajdziecie drugą współprace Jide Osifeso z Reigning Champ. Jest to kontynuacja jego reinterpretacji archetypowego stroju sportowego poprzez wywrotowe techniki projektowania i konstrukcji.

Ogólnie kolekcja zachowuje mieszankę wyrafinowanych, szerokich sylwetek – wykonanych z grubej dzianiny, wytrzymałych technicznych tkanin i kontrastujących faktur. Osifeso eksperymentuje z nietypowymi krojami, aby stworzyć niekonwencjonalną objętość i drapowanie.

W sprzedaży pojawiły się t-shirty, spodnie dresowe z kieszeniami na bokach nogawek, jak również bluzy z kapturem czy longsleeve’y z grubszych materiałów. Całość porusza się po palecie barw obejmującej odcienie szarości i czerni.

Zapoznajcie się z poniższymi zdjęciami i jak coś wpadnie w oko to śmiało udajcie się do internetowego sklepu Reigning Champ.

lookbook Reigning Champ by Jide Osifeso season 2 1 lookbook Reigning Champ by Jide Osifeso season 2 2 lookbook Reigning Champ by Jide Osifeso season 2 3 lookbook Reigning Champ by Jide Osifeso season 2 4 lookbook Reigning Champ by Jide Osifeso season 2 5 lookbook Reigning Champ by Jide Osifeso season 2 6 lookbook Reigning Champ by Jide Osifeso season 2 7 lookbook Reigning Champ by Jide Osifeso season 2 8 lookbook Reigning Champ by Jide Osifeso season 2 9 lookbook Reigning Champ by Jide Osifeso season 2 10

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: